пʼятниця, 17 січня 2014 р.

Залізо на початок 2014 року

Незважаючи на свята я продовжую активні пошуки цікавого заліза. Жаль ситуація в країні засмучує, але радує те що і на сході України є хороші люди. Велике спасибі Артуру з Горлівки який уже не перший раз віддає безкоштовно різне старе залізо, а зараз вислав купу різних плат та інших запчастин, а також головний "бонус" це комп'ютер IBM PS/2 95 (type 9595-ALF) на вигляд такий (фотографія з інтернету):

Сервер приїхав з рідним, оригінальним монітором ІВМ!

Також попався такий девайс як Motorola Accompli 009, древній комунікатор початку 2000-х років, суміш PDA  і мобільного телефону:
Девайс працює на своїй власній операційній системі і має багато функцій, може працювати як мобільний телефон стандарту GSM 900/1800/1900. У комплекті є рідна док станція і шнур для з'єднання з ПК через СОМ порт.
Також я придбав цікавий клон спектрума 48, комп'ютер "Славутич". Такого ПК я ще не бачив. Він дуже гарно зроблений, корпус з металу а клавіатура "без кнопок". Виготовлений цей спектрум у Києві у 1993 році. Від нього є ще рідний блок живлення і документація. Також на фото ви можете побачити смішний джойстик який трохи нагадує мишу... мишу часів мезозойської ери)
Ну і як завжди плюс кілька нових процесорів:

Найцікавіший тут процесор AMD 486DX-33 з першого фото. Знайшов його на польському аукціони в розділі під утилізацію. Цей процесор дуже рідкісний оскільки компанія AMD виготовила мало 486-х процесорів на 33 Мгц, адже тоді діяла монополія Intel і фірми судилися. Період розквіту 486-х процесорів АМД припав на процесори DX2-66 і DX4-100.


Немає коментарів:

Дописати коментар