неділя, 11 серпня 2013 р.

інсталюємо Adobe Flash Player в операційній системі Solaris

За замовчуванням в операційній системі Solaris як і у інших системах, не вставновлено Adobe Flash Player без якого переглядати деякі сайти не зовсім зручно. Якщо запустити встроєний броузер Firefox і відкрити плагіни (меню tools - add-ons - plugins) то там нічого крім яви немає:


Щоб інсталювати Flash Player переходимо на сайт Adobe де в розділі "downloads - Adobe Flash Player" нас чекає неприємний сюрприз, підтримка уже закінчилася, а нових версій під Solaris не випускають. Проте можна попробувати інсталювати останню доступну версію Flash Player. Це не така вже і стара 11-та версія. Переходимо по лінку поруч:
http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html
І бачимо список всіх архівних версій Flash PlayerУ таблиці зверху видно, що остання версія під Solaris це 11.2.202.223
Шукаємо цю версію нижче, на цій же сторінці


Завантажуємо цей файл, розпаковуємо засобами системи. Заходимо в каталог "64 біт" якщо у нас відповідна система і у списку файлів бачимо ще один архів, якраз для нашої системи (поруч з іншими 64 розрядними)


Копіюємо цей файл у окреме місце і розпаковуємо. Всередині архіву один файл з розширенням "so" Далі шукаємо де ж знаходиться наш броузер Firefox у системі. Для цього можна скористатися стандартними засобами системи, кнопка "Launch - find files"
Firefox знаходимо у каталозі "/usr/lib"Переходимо туди, відкриваємо каталог "plugins" і копіюємо туди наш файл з розширенням "so"
Тепер запускаємо Firefox (або перезапускаємо якщо він був відкритий) і Adobe Flash Player уже встановлено! В цьому ми можемо переконатися якщо запустити в броузері меню: "tools -> add-ons" і зліва вибрати пункт "plugins" Тут уже має бути встановлений Flash Player


Все, можна працювати.

Немає коментарів:

Дописати коментар